Kurumsal WordPress Teması “Herle Business” Artık Ücretsiz

Tema paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyoruz. Sizlere daha önce ücretli satış yaparak patlama yapan ve sonrasında ücretsiz dağıtıma geçen kurumsal bir temadan söz etmek istiyorum. Herle teması Türkiye’de bir çok web sitesi tarafından zamanında satın alınan ve kullanılan bir tema idi. Şimdilerde dağıtıcının ve yapımcının almış olduğu karar neticesinde ücretsiz olarak paylaşıma sunulması üzerinde bir karar verildi. Tema kurumsal kitleyi kapsayacak bir niteliktedir. Temanın dağıtıcıları olan Whaletheme ekibine bu güzel tema için teşekkür ederiz.

Temayı incelemeye geçmeden evvel sizlere anlatmak istediğim birkaç husus var. Ben dahil birçok arkadaşım kurumsal WordPress teması bulurken çok zorlanıyoruz. Özellikle almış olduğumuz işler olsun, yapacağımız projeler ve aklınıza gelebilecek her alanda vermiş olduğumuz hizmetleri düşününce Herle Business teması bizim için bir altın bilezik niteliğindedir. Bu temanın bir çok güzel özelliği var ki, en güzel özelliği sanırım şuan için ücretsiz olarak yayınlanması diyebilirim. Bu tema ile eş değer bir temaya belkide para harcayıp bile sahip olamayabilirsiniz. Hayatta karşımıza çıkabilecek en güzel fırsat bu olsa gerek diye düşünüyorum. Bende kurumsal çalıştığım bir kaç web sitesinde bu temayı aktif olarak kullanıyorum.

Herle Business temasında toplamda 5 adet demo bulunmaktadır, yani kendi sektörünüze uygun olan demoyu çalıştırabilir hemen yayın hayatına başlayabilirsiniz.

Temanın diğer özelliklerinden söz edecek olursam, responsive bir tasarıma sahip. Masaüstü cihazı ve mobil cihazlar ile birebir olarak uyum içinde çalışmaktadır. Temada sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır, istediğimiza zaman temanın rengini istediğimiz tonlara çekebiliriz. Yönetim paneli ayarlıdır, çok basit bir şekilde tema sekmesinden temamızı yönetebilir ve kontrol edebiliriz. Tek tıkla demo olayı bulunmaktadır. Kendinize uygun sektörün demosunu tek dokunuşla kurabilir hemen sitenizi aktif edebilirsiniz.

Bu temayı sizlere ücretsiz ve full olarak sunuyoruz, direk olarak internet sitemiz üzerindne temaya ulaşmanız mümkündür. Tema toplamda 7MB’dir, detayları aşağıdadır.

TIKLA İNDİR

Rar Şifresi: ozdencan.com.tr

 

Bir Cevap Yazın