Sariyer Web Tasarım, Lokal SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı

Benim semtim İstanbulun en nezih ilçesidir. Burada doğdum, burada büyüdüm ve halen daha burada yaşıyorum. Önceki sitelerimde göstermiş olduğum geleneğimi bozmadan devam edeceğim. Sariyer’de bu işi yıllardır yapmaktayım. Başlıkta yer alan tüm konularda ilgili olarak birçok firmaya destekte bulundum ve halen daha bulunmaya devam ediyorum. Profesyonel olarak 10 yılı aşkındır İnternet sektöründe yer alan bir isim haline gelmemde en büyük etki lokal bazda çalışmaktan geçmektedir. Bunu yaşamış ve tecrübe edinmiş biri olarak sizlere İnternet’in tüm nimetlerinden yararlanmaya davet ediyorum. Arama motorlarında ve İnternet ortamında aranılıp bulunabilirliğinizi en üst düzeye çıkartıyorum.

Biz bu semtin çocuklarıyız.
Biz bu semtin çocuklarıyız. (Fotoğraf bana aittir.)

Sariyer’de bir çok firma ile çalıştım. Bir çok sektörü yakından tanıyor ve biliyorum. Uzun bir aradan sonra tekrardan lokal olarak çalışma gereksinimi hissettim. Zamanında hizmet verdiğim; Rumelikavagi.org, Sariyerhaberleri.com, Sariyerhaliyikama.com.tr, Sariyerarackiralama.com, Sariyergazoz.com gibi bir çok site, şimdilik aklıma gelenler bunlar. Daha bir çok site ve firma ile çalışma şansı bulmuştum. Semtimizi yakından tanıyan biri olarak, tüm bu çalışmaların %100 olumlu getirileri olduğunu biliyorum.

Sariyer Web Tasarım firmaları olarak adlandırdığım dışarısı takımı, başka ilçelerde hatta başka şehirlerde daha da ileri gidiyorum başka ülkelerde faaliyet gösteren firmalardır. Sadece arama motoru dizinlerinde çıkabilmek adına bu şekilde çalışmalar içine giren firmalardır. Sariyer’de yüz yüze sürekli görüşebileceğimiz, arkadaş ortamı sıcaklığında bir hizmet sunuyorum sizlere. Her ne kadar ücretli olarak biz hizmet anlayışı içine girmesem de, sizlere yardımcı olmak ve bildiklerimi paylaşmak isterim. Her firmanın, her esnafın bir İnternet sitesi olmalı. Sektörünüze uygun olarak tasarladığımız hazır şablonlarımız ile hem sizleri zirveye çıkaracağız, hemde yüksek maliyetlerden kurtaracağız.

Günümüzde firmaların bir çoğu hazır sistemler kullanmaktadır. Hazır sistemlerin kurulumu ve kullanması oldukça basittir. Ücretsiz olarak sunulmakta olup, maliyetleri %1500 oranında düşürmektedir. Dünyaca en çok tercih edilen sistemler CMS olarak nitelendirdiğimiz içerik yönetim sistemleridir. Bunların başında da profesyonel olarak hizmet verdiğim WordPress gelmektedir. Sariyer’de aktif olarak bu sistemi tanıtıp çoğaltmak en büyük hedeflerim arasındadır.

 

Firmanız için gerekli olan bir diğer araç ise Sariyer SEO hizmetidir. Ben İstanbulseo firmasını kurduğumda da henüz burada benden başka çalışan bir firma yoktu. Şimdi yine baktığımda birkaç bireysel çalışan kişiler haricinde yine şişirilmiş olarak burası ile alakası olmayan firmalar yer almaktadır. Ben tüm bu firmaların önüne geçmeye geldim. Sariyerli tüm dostlarıma bu seo hizmetini duyurmaya ve hep birlikte yukarıya doğru emin adımlarla yürüyebilme umudu ile bu işe atıldım. Amacım sizlere dijital platformlarda destek vermektir. Siz ne kadar yüksekte olursanız ben o kadar mutlu olurum. Tüm bunlar için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduğumu bilin istedim.

Sariyer’de bulunan bir işletmenizi tüm İnternet ortamına açıp, gelirlerinizi katlama şansınız vardır. Gerek İnternet sitesi ile gerek ise sosyal medya üzerinden muazzam satış performansları elde edebilirsiniz. Bizim esnafımızın çalışkan olmasından ötürü bu sonu ben görebiliyorum. Önemli olan inanmaktır, inanmak başarmanın yarısıdır diyerek yola çıktığımız bu sevdadan sende faydalanabilirsin. Sariyer’de bu hizmeti veren tek kişi olduğumu biliyorum, amacım sizlere destek olmak ve dışarıya açılmanız için gereken tüyoları vermektir.