Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Ben bundan 6 sene önce bir hizmet vermeye başlamıştım. Güzel bir proje yakaladım ve hemen alt yapısını oluşturdum. Örnek teşkil etmesi açısından adını seodestekliyazilar.com koymuştum. Bu site üzerinden çok miktarda satış yapmıştık. Standart makalelere nazaran çok daha tercih edilen makaleler olmuştur. Çünkü bu tarz makalelerin yazımına oldukça dikkat edilmesi ve emek harcanması gerekmektedir. Bunun için birkaç kural bulunmaktadır. Şuan benim yazdığım tarz blogger ağzı olarak bilinmektedir. Ancak Seo uyumlu tanıtım yazıları bu şekilde yazılmaz.

Seo destekli ya da uyumlu yazılar yazmanın en önemli tekniği, doğru başlık ve devamında açıklayıcı bir içeriktir. İçerikte ise en önemli kurallar; akılda kalıcı, gür ve anlaşılır bir o kadar da akıcı yazmaktan geçer. Akıcı olmak önemlidir, insanlar günümüzde direk olarak sonuç odaklı aramalar yapmaktadır. Bu tarzda yazdığım gibi uzadıkça uzatırsan (sadede gel) gibi bir şey oluyor. Tüm bunları düşünüp bu şekilde hareket etmenizde fayda var. Yani karşı taraf gibi düşünün, bu şekilde olmadı birde böyle denemeliyim demelisiniz. İmla ve yazım kurallarına oldukça dikkat etmeye özen gösterin. Kelime odaklı çalışın ve konu başlığının alanından dışarıya çıkmayın. Bu şekilde arama motoru botlarının istemiş olduğu yazılar elde edebilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?” hakkında 3 yorum

  1. Eskiden de bu tür yazılar paylaşırdın. Önceki seo sitenin takipçisiydim. Burada da konuları kaçırmayacağım gibi gözüküyor. Az ve öz anlatanlardan birisin, tebrikler.

  2. Teşekkür ederim bilgilendirme için, güzel ve ilgi çekici içerik olmuş. Bu şekilde bir bölüm yapmak ve sadece o bölüme özel bir şeyler paylaşmak gerçekten ilgi çekici.

Bir Cevap Yazın