Kategori arşivi: Sertifika

Özden Can’ın bu zamana kadar katılmış ve ya almış olduğu eğitimler ve bunlardan kazanılan sertifikalar.

İnternet ve E-Posta Yönetimi Sertifikası

4 Temmuz 2016 tarihinde almış olduğum sertifikadır. Eğitimde güzel bilgiler edindik ve güzel arkadaşlıklar edindik. Buradan herkese selam olsun. İnternet ve E-Posta hakkında birçok bilgiye hakim olduk. Nasıl yönetileceğine ve hangi araçları nasıl kullanabileceğimize dair iyi bir eğitim oldu. Özellikle kariyer sahibi olmak isteyen öğrenciler bu eğitimi bizzat almalıdır diye düşünüyorum. Bir çok konuda destek sağladılar ve bir çok konuda bilgi sahibi oldum. Sıfırdan yükseğe tüm bilgilerin öğretildiği bir bölüm. Nature akademiye bu eğitim sertifikası için teşekkür ederiz.

Almış olduğunuz her sertifika, sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirmenizi sağlayacaktır. Sertifika alırken, verilen eğitimi dikkatlice takip etmeniz bilgi birikimlerinize bir yenisini daha ekleyecek ve kişisel gelişiminize önemli derecede katkı sağlayacaktır.

 

Bu sebepten hayatınız boyunca alabileceğiniz her yararlı eğitimi almanızı dilerim. Özellikle bu tarz eğitimler, CV hazırlarken dosyanızın içinde bulunması gereken sertifikalardır.