WordPress Ücretsiz Sesli Chat ve Sohbet Teması

Kaldığımız yerden devam ediyor ve sizleri güzel bir tema ile baş başa bırakıyorum. Temaya bir Warez sitesinde rastladım ve ilgimi çekti. Tema zamanında birlikte çalıştığım bir dostum tarafından kişisel blog olarak tasarlanmıştı. Onuda ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağım. Başka biri sanırım bu temaya düzenleme yaparak sesli sohbet ve sesli chat sitelerine duyarlı hale getirmiş. Düzenlemesi ne kadar basit olsa da tasarımı halen daha ilgi çekici.

Günümüzde birçok sesli chat ve sesli sohbet sitesi var. Bir sitenin de yüzlerce paravan alt siteleri var. Bende bu işin içinde yıllarca bulunduğum için ve SEO dalında bu sektöre hizmet verdiğim için çok iyi biliyorum. Bu temayı yıllar öncesinden hatırlıyordum ve halen daha aktif olarak kullanılıyormuş, çok ilginç. Bir yandan da kullanılması normal diyorum kendi kendime, çünkü ben sektörü bıraktığımda zaten milyon tane sohbet ve chat sitesi vardı.

Tema Adı: Eslisohbet Teması, Sesli chat teması olarak tercih edilen ve yıllardır kullanılan eski bir temadır. Temayı incelediğimizde, Patlıcan renkleri gözümüze çarpıyor. Yansıyan logosu ikonu ile göz kamaştıran bu temaya bir çokta özellik eklenmiş bulunmaktadır. Giriş kısmının büyüklüğü, online üyeler ve son yazılar bölümleri de bir o kadar göz alıcıdır.

Bu güzel sesli sohbet teması sizlere ücretsiz olarak sunulmakta olup, sitemiz üzerinden dilediğiniz gibi direk olarak indirebilirsiniz. Kurulumu oldukça basittir, FTP Programı aracılığı ile temayı Wp-content/themes dizinine attıktan sonra WordPress admin paneline giriş yapın. Görünüm sekmesine tıklayın ve karşınıza temanın görüntüsü gelmiş olmalı. Etkinleştir butonuna bastığınız anda sitenizde aktif olarak kullanabilirsiniz. İndirme linki aşağıdadır, sitemiz üzerinden direk olarak indirme seçeneğini sizlere sunuyoruz. Toplamda temanın boyutu 8MB’dir. SEO açısından kontrol etme imkanı bulamasam da bloglama için uygun olduğunu gördüğüm bir temadır.

TIKLA İNDİR

Rar Şifresi: ozdencan.com.tr

Bir Cevap Yazın