WPLog v5 Ücretsiz Kişisel Blog Teması

Sizlere geçmiş zamanda benimde aktif olarak kullandığım bir temadan bahsetmek istiyorum. Temamızın adı WPLog temasıdır. Birçok projemde bu temaya yer verdim, en son bilenler bilirler SEOadam bloğumuz için kullanmıştık bu temayı. Oldukça basit ama bir o kadarda etkili bir arayüzü var temanın. Göze gerçekten çok iyi hitap edebilen bir tema olduğunu söyleyebilirim. Temanın en güzel özelliği ise sadeliği, hoş diyebileceğimiz bir sadeliği ve tatlılığı var temanın.

Temanın birçok özelliği mevcuttur. Paylaştığımız WPLog temasının v5 olan en son sürümüdür. Araştırmalarım neticesinde temanın yapımcısı sanıyorum ki, wptemalari.net olması gerekiyor. Resmi sitede sitenin dosyları mevcut. Kişisel blog teması kategorisinde en iyi temalardan biri olacaktır. İlk sürümden son sürüme kadar bir çok özellik getirilmiş temaya. Bu özellikler yayıncının sitesinde yer almaktadır, temanın temel özelliklerinden bahsedersek eğer.

  1. Öne çıkarılmış görsel optimizasyonu yapılmış her konuya resim ekleme özelliği getirilmiş.
  2. Tema ayarları için özel olarak kullanımı basit yönetim paneli hazırlanmış.
  3. Sadeliği ve şık dizaynı ile ön plana çıkmaktadır.
  4. Sıfır eklentisizdir, %100 valid bir temadır. Xhtml standartlarına uygundur.
  5. Sprite CSS özelliği bulunmaktadır.
  6. Yazı içi sosyal medya paylaşım butonları mevcuttur.
  7. Google web fontları ile font seçimi sunulmuştur.
  8. Hazır formlar, E-posta aboneliği, Son Tweet gibi bir çok kendinden otomatik özellik bulunmaktadır.

TEMAYI İNDİR

Temanın footer linkini kaldırmak için 15 TL gibi bir ücret istemişler yayıncının sitesinde. Bir diğer not ise, temayı farklı platformlardan indirmemeniz hakkındadır. Bizde resmi sitede yayınlanan linkini paylaşmış bulunmaktayız. Bu güzel ve şık tema için bir kez daha teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın